Lovro traži zvijezdu

19.05.2016

U srijedu 18. svibnja 2016. godine, održana je već tradicionalna manifestacija Lovro traži zvijezdu, u kojoj se naši učenici od prvog do osmog razreda predstavljaju svojim umijećima, znanjima, talentom u glazbenom, plesnom, scenskom ili nekom drugom izričaju. Kao i prethodnih, i ove je godine bilo mnogo izvanrednih scenskih točaka, individualnih i skupnih i naš stručni žiri nije imao nimalo lak zadatak izabrati prva tri mjesta.

Na kraju natjecateljskog dijela programa organizirana je modna revija koju su jednako ponosno nosili dječaci i djevojčice, uz burnu podršku svojih prijatelja. U raznolikom programu ponosno i radosno učenike su pratili školski prijatelji,  učitelji i učiteljice, ali i roditelji učenika koji su došli podržati svoje Zvijezdice.

Čestitamo pobjednicima i svim ostalim izvođačima i njihovim mentorima na sudjelovanju i zahvaljujemo na radosti koju su nam podarili svojim nastupima!

Nagrade su osvojili:

1.    Glavna nagrada – velika torta za osvojeno prvo mjesto:

Marčelo Selim, 8. a

M. Jasckson: Dangours

Ples

2.    Mjesto

Učenici 3. a i 3. b razr.

Timber ft. Ke$ha: Timber

Ples