style="width:100%; margin:0;">
Ilustracije ustupila: Lana Hudina

Povijest škole

Gradnja OŠ započela je 1962. godine. Škola je locirana tako da u nju mogu ići učenici južno od autoputa, Radničke ceste i istočno od Držićeve ulice. U školi je bilo predviđeno 16 učionica, kabineti za fiziku, kemiju i biologiju, radionica za tehnički odgoj, tjelesna dvorana, kuhinja s blagovaonicom i veliki hol za školske priredbe. Površina je 4000 m2 površine.

Lovro pl. Matačić

Hrvatski dirigent i skladatelj LOVRO pl. MATAČIĆ (Sušak, 14. 2. 1899. - Zagreb, 4.1.1985.) pripada eliti europske i svjetske glazbe dvadesetog stoljeća. Ljudski i umjetnički formiran na razmeđu tradicija i kultura, uspio je na zadivljujući način asimilirati i sintetizirati razlike uvjetovane tim razmeđima, ugrađujući ih u temelje izraznog i spoznajnog bogatstva svojeg dosluha s glazbom.

Radno vrijeme:

ponedjeljak - petak: 8:00 - 14:00

Jelovnik 1.

Jelovnik 2.
(za djecu koja su prijavljena za B jelovnik)

Jelovnik 3.
(za djecu koja su prijavljena za C jelovnik)

Kontakt:

OŠ Lovre pl. Matačića